درباره ما

داستان ما

داستان ما از اینجا شروع میشود که تصمیم گرفتیم محیط آموزشی مجازی را در اختیار اساتید،مدرسان و متخصصانی که با آموزشگاه های معتبر همکاری دارند ،قرار بدیم تا بتوانندبصورت مستقیم به افرادی که تمایل به یادگیری و شرکت در دوره های تخصصی جهت بالا بردن دانش خود را دارند ،در ارتباط باشند و تخصص خود را ارائه دهند.

 

آموزش های ما

چون اکثر دوره های ما ختم به گرفتن مدارک معتبر می شود ،لذا مطالب دوره ها مطابق سر فصل دوره های بین المللی از اساتید درخواست میشود.در آموزش های حضوری ،وقت زیادی از کلاس صرف سوالات و مطالب غیر مرتبط و غیر ضروری شده و به مباحث اصلی کمتر پرداخته می شود اما در این دوره ها بیشتر از انتظار دانشجو به آن مطلب مفید ارائه می شود.

مدرسان ما

ما از مدرسین و اساتید معتبر استفاده خواهیم کرد تا بهترین دوره ها را به شما ارائه دهند اما این بدین معنی نیست ،افراد با تخصص و با دانش که تجربه تدریس ندارند ،استفاده نکنیم . به شرط کیفیت دوره آنها هم ارائه خواهد شد.

هدف ما

هدف ما از ارائه دوره های مجازی ،صرفه جوئی در وقت و هزینه دانشجو می باشد به طوری که بتوان در هر زمان و هر مکان از دوره ها به هر تعداد دفعه استفاده نمایند و همچنین انتقال تجربه به همراه مهارت و دانش از طرف متخصص حرفه به سمت افرادی که می خواهند بر روی خود سرمایه گذاری کنند.

دیدگاه ما

هر شخصی برای کسب درآمد می بایستی حرفه ای را انتخاب و در آن سرآمد شود .هر چه اطلاعات و تبحر شخص در آن کار بالا تر باشد ،در کسب درآمد موفق تر می باشد ،پس بهتر است به جای سالها وقت گذاشتن و تجربه کردن ،آنرا راحت تر بدست آورد. در آینده با توجه به بالا بودن حجم مطالب ،نیاز به دسترس بودن اطلاعات و صرفه جویی در وقت امری بدیهی است ،لذا دوره هایی  که بتواند دانش روز را به همراه تجربه انتقال دهد بسیار ارزشمند خواهد بود.